AKTUALNOŚCI

Wiosenna Promocja z Hettich!

Od dzisiaj 8 marca 2023 startujemy z promocją wraz z firmą Hettich. Z tego miejsca składamy również Życzenia Dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet. Kup szuflady, zawiasy, prowadnice lub systemy przesuwne marki Hettich i odbierz nagrody!

Hettich On Tour w Rzeszowie po raz drugi! (26.08)

To co pozostało niezmienne to łatwy dostęp do naszych innowacji. Spotkanie w Rzeszowie. Całkiem na luzie. Bo przyjeżdżamy właśnie do Ciebie! Zainspiruj się naszymi rozwiązaniami i wykorzystaj je w swoich projektach!

Dzień Techniczny z firmą Hettich w Rzeszowie!

Zapraszamy Państwa na dzień techniczny z firmą Hettich. Data: 17.02.2022 (czwartek), Godzina: 9:00 – 15:00. Lokalizacja: Krakowska 150, 35-506, Rzeszów.

Hettich On Tour w Rzeszowie!

Dla każdego uczestnika oferujemy poczęstunek! Data: 28 czerwca 2021 (poniedziałek), Godzina: 09:00 – 16:00, Adres: Krakowska 150, 35-506 Rzeszów, W razie pytań zapraszamy do kontaktu:, Telefon: +48 17 853 65 92, Mail: biuro@dim.rzeszow.pl

LegaMove

Komfort i ergonomia ukryte za przyciskiem. Kolumna z elektryczną regulacją do szafek wiszących. Regulacja wysokości za pomocą przycisku – komfortowa ergonomia. Zintegrowany napęd.

Push to open Silent do drzwi

Bezuchwytowy design mebli daje wrażenie lekkości i jest bardzo elegancki. Push to open Silent do drzwi obrotowych zapewnia komfort, który rozpieszcza użytkowników. Dzięki niemu fronty otwierają się łatwo i niezawodnie oraz delikatnie i cicho domykają.

WingLine L

Drzwi składane odkrywane na nowo. Dzięki WingLine L możesz projektować drzwi składane w nowym wymiarze komfortu użytkowania. Rewolucyjny mechanizm otwierania Push / Pull to move pozwala na uzyskanie dostępu do całej zawartości szafy jednym ruchem ręki.

Sensys Hettich do cienkich drzwi

Sensys do cienkich drzwi . Nowość na rynku! Zawias sensys Hettich.  Grubość drzwi to tylko 10mm! Obniżenie kosztów, gwarancja satysfakcji klienta, szybki montaż – perfekcyjne działanie.

Sensys Black

Różnicowanie serii mebli premium.Obecnie fronty meblowe z miękkim domykiem stały się standardem. Zawias Sensys w kolorze czerni obsydianu daje możliwość dodatkowego różnicowania serii mebli.

Nagroda Award dla ArciTech

System Push to open Silent do szuflad ArciTech kolejny raz wśród najlepszych! Nagroda German Design Award przyznawana jest produktom, które wyznaczają drogę zarówno niemieckiemu, jak i światowemu designowi.

KATEGORIE