Hettich On Tour w Rzeszowie po raz drugi! (26.08)

Hettich On Tour znowu rusza w trasę. Nowym samochodem. Z nowymi produktami. W nowym stylu. Wszystko na nowo!

Kiedy?
26.08.2022 – piątek

Gdzie?
Krakowska 150,
35-506 Rzeszów

Link do wydarzenia: Hettich On Tour w Rzeszowie! | Facebook

To co pozostało niezmienne to łatwy dostęp do naszych innowacji. Spotkanie w Rzeszowie. Całkiem na luzie. Bo przyjeżdżamy właśnie do Ciebie! Zainspiruj się naszymi rozwiązaniami i wykorzystaj je w swoich projektach!

W programie:
# Atrakcyjny system szuflad AvanTech You wyposażonych w oświetlenie LED
# System do drzwi przesuwnych i przesuwno-składanych TopLine L, SlideLine M oraz WingLine L
# Prowadnica Actro 5D
# Zawias Sensys ze zintegrowanym cichym domykiem – sprawdzony milion razy
# Zawias Veosys, wykonany ze stali szlachetnej. Do zastosowań zewnętrznych
# System ramek Cadro

Przygotowaliśmy wiele atrakcji i wyjątkowe promocje produktowe, obowiązujące wyłącznie w dniu eventu. Będziesz mógł wziąć udział w pokazach montażu szuflad. Będziesz mógł się także dowiedzieć jak działa program Corpus i zapoznać się z naszą biblioteką materiałową!

W naszych konkursach do zdobycia będzie fantastyczna wkrętarka Metabo. Zaś od Lignumsoft otrzymasz voucher na 5 dodatkowych godzin wsparcia technicznego!

W promocji produktowej AvanTech You możesz otrzymać wyjątkowy zestaw szablonów ułatwiających montaż szuflad AvanTech You w promocyjnej cenie. Wystarczy, że w dniu eventu kupisz 10 szuflad AvanTech You, a otrzymasz zestaw szablonów w specjalnej cenie 99 zł netto. Korzystając z szablonów przy montażu oszczędzasz zarówno czas jak i pieniądze.

https://web.hettich.com/pl-pl/inspiracja/hettich-on-tour

hettich-on-tour-tlo-fb

Szybka wycieczka po portfolio produktowym rozpoczyna się z AvanTech YOU. To system szuflad, które można dowolnie personalizować oraz dzięki nowoczesnemu nakładanemu na boki szuflady oświetleniu LED także podświetlać. Kolejny przystanek to systemy do drzwi przesuwnych oraz drzwi składanych TopLine L, SlideLine M oraz WingLIne L. Pracują tak cicho, że Twoi klienci na pewno pokochają przesuwanie drzwi szaf. Wyjątkowy komfort użytkowania szuflad możemy Ci zapewnić także dzięki prowadnicy Actro 5D. A widziałeś już jak elegancko w meblach wygląda nasz zawias Sensys w kolorze czerni obsydianu? Właśnie. Przechodzimy do tematu tworzenia mebli. Dzięki Cadro – naszemu modułowemu systemowi ramek aluminiowych – na pewno do głowy przyjdą Ci nowe pomysły aranżacyjne. A na koniec wychodzimy na dwór. Veosys – to nazwa naszego zawiasu ze stali szlachetnej, który idealnie nadaje się do zastosowań zewnętrzych oraz przydaje się w zabudowach statków. Cieszmy się, że przy wietrze i niepogodzie nie musimy tak długo przebywać na zewnątrz.

To była szybka wirtualna wycieczka po naszym portfolio. Ale co poza mobilną ekspozycją czeka naszych Gości  w tym roku? Spotkania całkiem na luzie. Przy kawie, pączkach, a nawet przy grillu. Z konkursami i nagrodami! W tym roku przyjeżdżamy z przyjaciółmi. Wraz z nami po Polsce jeździć będzie między innymi firma Lignumsoft z prezentacjami programu Corpus. Będzie to idealna okazja do przetestowania i przeszkolenia się z obsługi naszej biblioteki materiałowej w tym programie, która dla użytkowników w całości dostępna będzie już jesienią.

Dirk Beinke Manager projektu Hettich on Tour

“Nasz przekaz do klientów brzmi: ułatwimy Wam to! Hettich przyjedzie bezpośrednio do Was ze swoimi nowościami produktowymi. Z nami możesz w krótkim czasie przeszkolić Twój cały zespół: od praktykantów po wykwalifikowanych specjalistów, którzy na co dzień pracują z naszymi systemami do mebli. I to bez żadnych dodatkowych kosztów”. Trasa mobilnych ekspozycji, wiodąca przez wiele krajów europejskich, pozwala nam na osobistą prezentację naszych nowości u stolarzy, w punktach dystrybucyjnych oraz u klientów przemysłowych. Nasze zespoły służą radą i odpowiedzą na wszystkie pytania naszych gości. Czekamy także na Wasze uwagi i feedback. Klienci i partnerzy dzięki takiej formule spotkań tylko zyskują. Nie tylko mają możliwość zobaczyć na żywo wszystkie nowości produktowe, ale mogą je także od razu wypróbować. I to niemal bez potrzeby wychodzenia z domu.

Dobry pomysł może wiele zmienić!

Na początku pomysł akcji Hettich on tour, jako merytorycznego wsparcia dla stolarzy oraz dystrybutorów dotyczył wyłacznie krajów niemieckojęzycznych. Pod hasłem: “Blisko klienta pomimo odległości” ruszyliśmy w trasę po Europie już w maju 2020. Nasi klienci byli zachwyceni. Tylko do końca 2020 roku Hettich odwiedził w ramach Roadshow 2000 klientów i gościł na mobilnej ekspozycji ponad 3000 odwiedzających. W międzyczasie projekt rozwinął skrzydła i przyjął się niemal w całej Europie. W okresie od maja 2020 do grudnia 2021 zespoły pracowników Hettich pokonały niemal 250 000 kilometrów, odwiedzając 20 europejskich krajów i niemal 10 000 partnerów!

Nasza mobilna ekspozycja robi wrażenie nie tylko wewnątrz ale także na zewnątrz.

Celowo zdecydowaliśmy się na niewielkie auta dostawcze, które przystosowaliśmy do naszych potrzeb. Dzięki tej decyzji jesteśmy bardziej elastyczni. Potrzebujemy mniejszej powierzchni do rozstawienia ekspozycji, a dzięki instalacji fotowoltaiczneej, zamonowanej na dachu auta jesteśmy samowystarczalni. Dodatkowo auto mogą prowadzić nasi handlowcy. Podczas przerwy zimowej mobilne ekspozycje Hettich nie tylko zyskały nowy design zewnętrzny ale wizualnie zmieniła się także sama ekspozycja. Dzięki przebudowie wnętrza auta możemy zaprezentować równocześnie aż sześć systemów. Wnętrze aut w 2022 roku zaaranżowane zostało w niemalże domowym stylu, trochę jak mini stoisko targowe. Dodatkowo na dużym ekranie telewizora będzie można obejrzeć i wysłuchać dodatkowych materiałów, dotyczących ekspozycji.

A co z ochroną środowiska?

O tym także pomyśleliśmy. Aby chronić zasoby energii u naszych partnerów zaprogramowaliśmy auta tak, aby niemal w każdej sytuacji poradziły sobie bez podłączenia do sieci elektrycznej. Instalacja fotowoltaiczna na dachu aut sprawia, że pojazdy są samowystarczalne. Niestety nie jesteśmy w stanie przeprowadzić projektu w całości korzystając z samochodów elektrycznych. Jednak przy planowaniu tras świadomie zwracamy uwagę na to, aby nasze samochody były wykorzystywane bardzo efektywnie. Oznacza to: możliwie niewielki przebieg i równocześnie możliwie dużo spotkań z klientami. Krótkie transfery między poszczególnymi krajami są korzystne nie tylko dla naszych pracowników ale także dla środowiska.